Dominika

Žiemos atostogų kryptis: Dominika

Dominika (Dominikos Respublika) – karibų salų perlas, atostogautojų rojaus kampelis. Tuo metu, kai Lietuvos niūrus oras ir, regis, nesibaigiančios naktys gadina nuotaiką, Dominikos Respublikoje – pats sezono įkarštis. 

 

Kaip ir visose tropinio klimato šalyse, Dominikoje yra du sezonai:

  • Sausasis sezonas (lapkritis-balandis);
  • Drėgnasis sezonas (gegužė-spalis).

 

Taigi žiemos metu Dominikoje oras nepateiks jokių nemalonių staigmenų ir galėsite mėgautis apie + 30 laipsnių oro temperatūra dieną ir iki +20 naktį. O vandens temperatūra būna sekia net +27 laipsnius!

Populiariausi Dominikos kurortai

Populiariausi Dominikos kurortai:  Rio San Chuan, Boca Chica, Cabarete ir kiti. Viešbučių yra įvairiausių, priklausomai nuo keliautojų tikslų ir pageidavimų. Keliautojams, kurie nori daugiau laiko praleisti tyrinėdami salą ar pasinerti į vandens sporto pramogas užuot laiką leidę viešbutyje, matyt, verčiau rinktis ekonomiškesnius viešbučius, tokius kaip: 

  • Vista Sol Punta Cana 4* AI, Bavaro, Punta Cana
  • Catalonia Bavaro 5* AI, Cabeza de Toro, Punta Cana

Keliaujantiems su vaikais siūlome išbandyti puikius šeimyninius viešbučius, kuriuose gausu pramogų vaikams ir paaugliams – vaikų kambariai, viešbučiuose įrengti mini vandens atrakcionai, sporto užsiėmimai, vietoje siūlomos nardymo ir kitų vandens pramogų pamokos. Suaugusiems įrengtos  sporto salės ir puikūs SPA centrai – ramybės oazės:

  • Lopesan Costa Bavaro Resort SPA and Casino 5* AI, Bavaro, Punta Cana
  • Meliá Caribe Beach Resort 5* AI, Bavaro, Punta Cana
  • Grand Sirenis Cocotal Beach Resort and Aquagames 5* AI, Uvero
  • Alto, Punta Cana
Dominika

Ekskursijos ir siūlomos veiklos

Jei ieškote pabėgimo dviese, tuomet galite rintis vieną iš tik suaugusiems pritaikytų viešbučių. Itin elegantiškas poroms skirtas Catalonia Royal Bávaro 5* AI, Cabeza de Toro įsikūręs prie pat moderniausio Punta Cana paplūdimio klubo – Pearl Beach Club. Catalonia Royal La Romana 5* AI, Byahibe, La Romana labiausiai tiks gurmanams ir tiesiog mėgstantiems maisto atradimus, mat pačiame viešbutyje veikia net 6 skirtingi restoranai bei 3 barai. Vakarais vyksta pasirodymai, lotynų šokių pamokos bei siūlomi įvairūs dienos užsiėmimai.

Melia Punta Cana Beach a Wellness Inclusive Resort 5* AI, Bavaro, Punta Cana įsikūręs atokiau nuo kitų viešbučių ir populiarių paplūdimių siūlo išskirtinę ramybę. Šiame viešbutyje išskirtinis dėmesys skiriamas asmeninei erdvei, o restoranai siūlo organišką, veganišką bei vegetarišką meniu.

Dominika, Santo Domingo

Kad ir kokio tipo svajonių atostogas bepasirinktumėte – Dominikos Respublika tikrai turi ką pasiūlyti. Ir kalbame ne tik apie puikius modernius viešbučius, bet ir apie organizuojamas ekskursijas ir įvairiausias siūlomas veiklas. Galima klaidžioti šalies sostinės Santo Domingo gatvėmis, kurios yra įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, lankytis muziejuose. Nardytojai turėtų apsilankyti Saona ir Katalina salose, o banglenčių sporto mėgėjai – išbandyti Atlanto vandenyno pakrantes. Dominika, žinoma, puiki vieta tiek nardyti, tiek būriuoti ar apiplaukti salą laiveliu, čia siūlomos ir kitos pramogos, kaip golfas, jodinėjimas arkliais, įvairios išvykos į įdomias vietoves kaip Los Pozos de Romeo, Baoruco River ar Ocoa vynuogyną su vyno degustacija. 

 

Dominika – katalikiška šalis, kuri švenčia Kalėdas gruodžio 25 dieną. Gruodžio 24 dieną Dominikos gyventojai eina į bažnyčią, o 25 dieną švenčia namuose, tačiau Kalėdų dvasia jaučiama visur. Užtai Naujieji metai Dominikoje švenčiami triukšmingai, su karnavalais ir fejerverkais. Sausio mėnesio viduryje iš Šiaurės Amerikos į Samana pusiasalį atplaukia kuproti banginiai – nepraleiskite progos pasigrožėti jų poravimosi žaidimais.

Dominikos gamta

Jei norite komentuoti, turite būti prisijungęs.