Pirkimo internetu taisyklės

Kelionių pirkimo internetu taisyklės

 

 1. Norėdami įsigyti kelionę internetu, prie JANIKĖS KELIONĖS siūlomų kelionių aprašymų, visada rasite nuorodą Pirkti.
 2. Išsirinkite norimą kelionę, paspauskite Pirkti.
 3. Paspauskite ant šios nuorodos ir atsidariusiame lange įveskite reikiamus duomenis ir spauskite mygtuką Tęsti užsakymą.
 4. Atsiveria dar vienas langas, kuriame prašoma įvesti tikslius užsakovo ir keliautojų duomenis kontaktinius bei asmens duomenis. Būtina užpildyti visus laukus su ženkliuku*. Užpildę visus laukus spauskite nuorodą Tęsti užsakymą. Jei duomenys įvesti teisingai, pereisite į sekantį langą.
  Jeigu prieš tai buvo neteisingai ar nepilnai užpildyti laukai, lango viršutinėje dalyje matysite tekstą raudonoje juostoje, kur bus nurodytos galimos klaidos. Įrašykite trūkstama informaciją ir dar kartą spauskite nuorodą Tęsti užsakymą.
 5. Atsiveria naujas langas, kuriame pateiktas preliminarus autobuso planas. Jūs pasirenkate pageidaujamą vietą autobuse, pažymėdami eilę ir autobuso pusę. Toliau spauskite nuorodą Tęsti užsakymą.
 6. Atsiveria naujas langas, kuriame nurodyta visa užsakymo informacija: keliautojų kontaktiniai ir asmens duomenys, kelionės maršrutas, tiksli data, kaina asmeniui ir bendra užsakymo kaina. Atidžiai patikrinkite, ar suvesta visa informacija, ypatingai el.pašto adresas ir kontaktinis telefonas.
  Svarbu: prieš spaudžiant nuorodą „Patvirtinti užsakymą”, susipažinkite su kelionės sąlygomis. Užsakant kelionę autobusu, atsivers papildomas langas, kuriame susipažinsite su Turistinės kelionės sutarties sąlygomis (aktyvi nuoroda į sąlygas turi būti).

 Susipažinę su kelionės sąlygomis, pasirinkite mokėjimo būdą (internetinė bankininkystė, banko kortelė, banko pavedimas arba grynais pasirinktame biure) ir spauskite nuorodą Užsakyti.

 1. Atsiveria langas užsakymo peržiūrai ir apmokėjimui. Susipažinkite su visa informacija. Pasirinkite mokėjimo sumą – “Mokėti visą sumą”.
  Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų bankų arba suveskite banko kortelės duomenis ir spauskite nuorodą Apmokėti.
 2. Mokėti už kelionę galite trimis būdais:
 • Apmokėjimas internetu (naudojantis (UAB PayseraLT paslauga);
 • Apmokėjimas banko kortele suvedant kortelės duomenis;
 • Apmokėjimas banko pavedimu (pasirinkus šį būdą, elektroniniu paštu Jums bus atsiųsta sąskaita išankstiniam mokėjimui)
 • Apmokėjimas viename iš „Janikės kelionės” biurų (Vilniuje, Kaune, Marijampolėje).
 • Perkantiems internetu, sistema parenka palankiausią priklausančią nuolaidą, jei tokia taikoma (pastovaus kliento, moksleivio, studento, senjoro ar specialaus, tuo metu galiojančio, pasiūlymo).
 1. Atlikus kelionės užsakymą internetu, užsakymo informacijoje nurodytu elektroniniu paštu gausite laišką, kuriame dar kartą galite susipažinti su užsakymo informacija.
 2. Pinigų grąžinimo už įsigytą kelionę sąlygos nurodytos Turistinės kelionės sutartyje. (aktyvi nuoroda į sąlygas turi būti).
 3. Laiške rasite nuorodas į kelionės sutarties sąlygaskeliautojo atmintinę, kelionių organizatoriaus atsakingo darbuotojo (administratoriaus) vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis.

 

Linkime sėkmingai naudotis kelionių pirkimo internetu paslauga!