Janikės komanda

APIE "JANIKĖS KELIONĖS"

“Janikės kelionių” agentūra veiklą pradėjo 2006 metais. Su kiekvienais metais vis augame, mokomės, tobulėjame ir plečiame paslaugų spektrą, džiaugiamės naujomis patirtimis bei didėjančiu ištikimų klientų ratu.

Didžiuojamės priklausydami Licencijuotų Turizmo Paslaugų Teikėjų sąrašams (pažymėjimo Nr.14767) bei įgytu kelionių organizatoriaus statusu, kuris įmonei suteikia teisę organizuoti vietinio turizmo keliones.  

“Janikės kelionės” – daugiau nei kelionių agentūra, mes teikiame visas su turizmu susijusias paslaugas nuo lėktuvo bilieto iki kelionės draudimo. 

 

Siekiame tapti ne tik agentūra, o geriausiu keliautojo draugu. 

Parašykite mums žinutę ir netrukus su jumis susisieksime!  Kaip mus radote?

  Janikės kelionės agentūros komanda

  JANIKĖS KOMANDA

  Janikės kelionės krikštamotė

  Janina Senkienė

  Steigėja, krikštamotė ir idėjinė vadė

  Pasaulis  yra  platus ir didelis, ir tuo pačiu metu labai mažas. Galbūt nespėsime apkeliauti jo viso, bet stengtis oi kaip verta. 

  Pati atradusi didžiulį kelionių džiaugsmą, norėjau juo dalintis su kitais. Labai džiaugiuosi, kad man pavyko ir vis dar vyksta. Nes kelionių, niekuomet nebus per daug.

  Janikės kelionės agentūros komanda

  Veronika Senkutė

  Direktorė, kelionių fėja

  Kaip sakė senovės graikų filosofas Heraklitas: “Į tą pačią upę du kart neįbrisi”. Manau taip pat yra ir su kelionėmis, todėl niekada neatsisakau kartoti kelionės į tą pačią vietą, nes su kita kompanija, kitu laiku viskas gali atsiskleisti kitomis spalvomis. 

  Kelionės man nėra tik darbas, o kiekvienas mūsų keliautojas tarsi tampa keliautojų klubo nariu. Kiekvienam klientui stengiamės ne tik rasti tinkamiausią pasiūlymą, bet stengiamės patarti, jei reikia, pagelbėti ir padėti atrasti tikrąjį kelionių džiaugsmą. O džiaugsmingiausios kelionės – kelionės be rūpesčių.

  Giedrė Razmantaitė

  Giedrė Razmantaitė

  Virtuali keliautoja, istorijų pasakotoja

  Svarbiausia pradėti! Kad ir ką bedarytum gyvenime, pirmą kartą reikia tiesiog pasirįžti ir nerti. Taip yra ir su kelionėmis, jei nepabandai – net nesužinai, kiek spalvų gyvenimui suteikia kelionės.

  Jei nepavyksta keliauti nuolatos – keliauju virtualiai, ir paslapčia kurdama planus sau, dalinuosi ir su Jumis, kur saulė šiuo metu skaisčiausia, maistas skaniausias, vanduo skaidriausias ir žmonės vaišingiausi.