Kelionės su agentūra

Kelionės su kelionių agentūra – APSIMOKA

Sveiki Draugučiai,

Noriu papasakoti pamokančią istoriją apie savo kaimyną Algį.

Prieš kelerius metus jis nusprendė pats suorganizuoti kelionę sau ir 10-čiai savo draugų bei giminių. Juk juokų darbas atrodo, bilietus užsakė, viešbučius rado ir dar patarė, ką į lagaminus susikrauti.

Pirma nemaloni staigmena ištiko, kai važiuodami iš oro uosto iki viešbučio visi ekipažai už taksi sumokėjo skirtingai, labiausiai nepasisekė pačiam kaimynui, nes iš jo trigubai nuplėšė. Viešbutyje paaiškėjo, kad kai kurie kambariai užimti, tad dalį kompanijos perkėlė į kitą viešbutį. O ir iš anksto suplanuotos ekskursijos neįvyko… Žodžiu, ne atostogos, o nuolatinės derybos, darbas. Spjaudėsi kaimynas, raukėsi jo kompanionai ir nuo to karto keliones patiki organizuoti kelionių agentūrai. 

Žinoma, būna kelionėse nutinka visko, bet kartais mėginant sutaupyti pasitvirtina taisyklė – skūpas moka du kartus. „Janikės kelionių” komanda patikrino daugumą viešbučių, išragavo maisto ir keliautojams pataria kaip draugams.  Be to suorganizuos pervežimą iš oro uosto iki viešbučio, o jei ne – tai pašnibždės į ausį, kokia yra standartinė tokio pavežėjimo kaina. Juk žinot, kai kuriose šalyse derybos dėl kainos – kultūrinis pasididžiavimas.  

Na, ir galiausiai, įvertinkime faktorių „jeigu kas”. Jei pramiegosite skrydį, jei prireiks grįžti anksčiau ar pratęsti atostogas… Skęstančių gelbėjimas – tik pačių skęstančių reikalas? Tik ne keliaujant su „Janikės kelionėmis”, visiems keliautojams duodame kontaktinį numerį, kuriuo galite kreiptis bet kuriuo metu visais „jeigu kas” atvejais ir mūsų komanda pagelbės kaip tik galės. 

Dar daug visko galiu pasakoti, bet išvada viena –  kelionės su kelionių agentūra APSIMOKA

 

Jūsų Janikė

Jei norite komentuoti, turite būti prisijungęs.