Janikės kelionės internetu

Įsigyti Janikės keliones – dar paprasčiau

Įsigyti Janikės keliones – dar paprasčiau

ES

“Janikės kelionės” džiaugiasi nauju veidu – atsinaujnusia interneto svetaine, kuria – tikime – patogiau naudotis kiekvienam, nes patikusią kelionę galite įsigti neišėję iš namų.

Pasirūpinome, kad internetu keliautojai ne tik galėtų pasiskaityti apie organizuojamas išvykas ir užsisakyti kelionę. Nuo šiol – visus su kelione susijusius dokumentus galite pasiekti internetu prisijungę prie savo paskyros “Janikės kelionių” svetainėje. Naujoje sistemoje automatiškai sugeneruojama visa keliautojui aktuali informacija, kaip galimi išvykimo laikai, maršrutas, kelionės trukmė, į sutartį automatiškai įtraukiama kliento ir/ar vykstančių asmenų duomenys.

Daugiau nei dešimtmetį Marijampolėje veikianti kelionių agentūra siekia tapti geriausia kelionių drauge ne tik Marijampolės ir aplinkinių miestų, miestelių ir gyvenviečių keliautojams. Norime pasiūlyti keliones ir trumpam į Lietuvą grįžusiems tautiečiams, o galbūt ir miesto svečiams. Internetu įsigyti keliones patogiau, tai galima padaryti iš anksto esant bet kuriame pasaulio kašte.

Elektroninių paslaugų pardavimo kanalą UAB”Janikės kelionės” įdiegė pasinaudojusi Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Projektas įgyvendinamas pagal priemonę 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“.

Projekto biudžetas – 26.923,50 Eur, finansavimo suma – 20.192,62 Eur. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto pradžia – 2021 m. gegužės mėn., pabaiga – 2023 m. kovo mėn.

Janikė kelionės - įsigykite internetu

Jei norite komentuoti, turite būti prisijungęs.