Patarimai kaip keliauti pigiau

5 PATARIMAI PADĖSIANTYS KELIAUTI PIGIAU

Sveiki draugučiai,

Nuolatos Jums vis giriu vieną ar kitą kelionę, pasakoju apie tolimus kraštus ir kviečiu keliauti. Su kai kuriais Jūsų keliaujame kartu, džiaugiuosi kas kartą kai, pasinaudoję Janikės kelionių paslaugomis ir patarimais, išvykstate ir mėgaujatės atostogomis visu 100 procentų. Visuomet smagu išgirsti Jūsų atsiliepimus, tad prašau, nesidrovėkite ir siųskite man savo nuotraukas, mintis ar video filmukus. Visuomet labai laukiu. 

Neslėpsiu, kad kartais gaunu žinučių ir komentarų, kaip antai “keliautume, jei būtų už ką” arba “kai išlošiu loterijoje…” Ilgai galvojau kaip atsakyti ir padėti, nors nesu sertifikuota finansų ekspertė ar lošėja, bet moku dėlioti prioritetus, tad noriu pasidalinti iš praktikos, kaip keliauti pigiau.

Patarimai kaip keliauti pigiau

1. Įsipareigokite atostogoms

Kaip mes mėgstame sakyti “Janikės kelionėse”: kelionė prasideda nuo apsisprendimo keliauti. Juk iš tiesų, retas kuris gali sau leisti tiesiog pakeliui į paštą stabtelėti ir įsigyti kelionės paketą visai šeimai. Keliones tenka planuoti, skirti biudžetą ir kartais vienur ar kitur pataupti. Todėl “Janikės kelionės” siūlo galimybę atostogas pirkti išsimokėtinai, o pradinis įnašas kartais tesiekia 50 Eur.

Tik pagalvokite, pavyzdžiui jei namuose nepataisomai sugestų šaldytuvas, juk rastumėt būdų kaip įsigyti naują, net jei tą akimirką banko sąskaitos skaičiukai nedžiugina. Bet šaldytuvo jums žūtbūt reikia. Tačiau taip pat reikia ir poilsio! Todėl nuolatos kartoju ir kartosiu, kad mes privalome pakeisti įsitikinimą, jog atostogos kažin kokia prabanga. Atostogos, juk būtinybė. Tai laikas, kai leidžiame savo protui ir kūnui pabūti be streso, pasikrauname energijos, kad grįžę galėtume toliau kalnus versti.

2. Palygink kainas ir privalumus

Paketo kaina svarbu, bet ne svarbiausia. Kai renkatės kelionę, būtinai palyginkite ne tik paketų kainas, bet ir kitus privalumus. Štai pavyzdžiui, patraukli paketo kaina siūlo 7 dienų atostogas, bet jei pažiūrėsite į skrydžių laikus pamatysite jog atostogos bus dviem dienom trumpesnės. Neretai primokėję vos kelias dešimtis ar šimtą eurų galite išlošti papildomas 2 ar 3 dienas poilsio. Taip pat būtinai įsivertinkite kitus privalumus – pervežimai, maitinimas viešbutyje bei ekskursijų kainos (ypač jei esate aktyvus keliautojas). Kartais, įsigiję kelionę pigiai, atostogautojai vistiek išleidžia daugiau, nes tenka mokėti už įvairias paslaugas. Papildomas išlaidas akylai sužiūri kelionių agentas, tad nuoširdžiausiai patariu pasitarti su juo.

Patarimai kaip keliauti pigiau

3. Pasinaudok siūlomomis akcijomis ir specialiais pasiūlymais

Atskleisiu šiokią tokią profesinę paslaptį – kelionių rinkoje akcijos, nuolaidos ir specialūs pasiūlymai nesibaigia niekada. “Janikės kelionės” dirba su visais didžiausiais Lietuvoje veikiančiais kelionių organizatoriais, kurie nuolatos skelbia specialias kelių dienų nuolaidas, pasirinktos šalies nuolaidų savaitę ar mėnesį, nemokamo pavėžėjimo ar pažintinės kelionės pasiūlymą įvykdžius tam tikras sąlygas ir t.t. Taigi kelionių agentūrai suplaukia visos nuolaidos ir visų organizatorių, o prie to dar “Janikės kelionės” skelbia savo akcijas, mielai pritaiko nuolaidą gimtadienio šventėms kelionėje ar jaunavedžių medaus mėnesio kelionėm. Kad ir kaip bežiūrėtum, su kelionių agentūra draugauti apsimoka, nes pavyksta keliauti pigiau.

Patarimai kelionėms

4. Susirak kompaniją

Su kompanija keliauti smagiau, drąsiau ir pigiau! Na, visų pirma tai žinoma, kad dvivietis kambarys visuomet atsieina pigiau nei vienvietis. Taip pat galima kambaryje apsistoti trise, jei tik turite tam tinkamą kompaniją. Be to, keliaudami su kompanija tikrai galite sutaupyti, kad ir vykdami drauge į oro uostą, keliaudami atostogų šalyje – tiek nuomodami automobilį, tiek rinkdamiesi grupės ar privačias ekskursijas.

5. Planuok atostogas iš anksto

Pirkdami iš anksto ne tik sutaupote, bet ir turite iš ko rinktis. Puikiai išreklamuota paskutinės minutės mada jau seniai praėjusi, nors vis dar galite išvykti atostogų paskutinę minutę, tačiau pasirinkimas toks pat, kaip, na žinote… bet kokioje madingoje drabužių parduotuveje, kur jau praūžė nuolaidų vajus ir ant pakabų likę vos kelių netinkamų Jums dydžių ir spalvų suknelės ir gerokai aplamdyti marškinėliai su užrašu “Kas pirmesnis, tas gudresnis”.

Egzotinės kelionės

Tai tiek mano patarimų šiam kartui, visiems linkiu nepasiduoti niūriai nuotaikai, rūpintis savimi ir, žinoma, apsispręsti keliauti, nes nuo to prasideda kelionė. 

Jūsų Janikė

Jei norite komentuoti, turite būti prisijungęs.