Janikės kelionės į Karaliaučiaus kraštą

Janikės kelionės į Karaliaučiaus kraštą

Kelionės į Karaliaučiaus kraštą – Nebūtina keliauti labai toli, kad pamatytum ir atrastum kažką naujo. Žmonėms kelionė į Rusiją yra šiek tiek egzotika. Vizos, sienų kirtimas, kiek komplikuota politinė situacija – kuria specifinę aurą ir daugeliui žmonių įvairius prisiminimus. Antrojo pasaulinio karo pabaigoje miestas buvo visiškai sugriautas. O kadangi jo statusas ir priklausomybė ilgą laiką buvo neaiški, tad sovietų valdžia su atstatymo darbais neskubėjo. Šiuo metu yra baigti katedros rekonstrukcijos darbai ir kuriasi nauji muziejai. Sienas atvėręs Kaliningradas suteikia galimybę ir mums pamatyti ir pajausti šį miestą iš arčiau!.

KELIONĖS PROGRAMA:
1 DIENA. Anksti ryte išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
Kelionės metu aplankysime K. Donelaičio dvasia alsuojantį Tolminkiemį, apžiūrėsime bažnyčią (esant galimybei), kurioje įrengta kapavietė (kripta) poetui bei eksponuojami Lietuvos dailininkų darbai, kleboniją, kurioje Donelaitis gyveno 37 metus. Veliau atvyksime į Karaliaučių, Prūsų Sambių krašto sostinę. Ekskursija po Karaliaučiaus miestą su vietiniu gidu rusų kalba. Lankysime vienintelį iš buvusio puikaus senamiesčio išlikusį statinį – Katedrą, kurioje palaidotas filosofas Imanuelis Kantas. Vėliau apsilankysime unikaliame Pasaulio vandenyno muziejuje*. Čia pamatysime ne tik didelius akvariumus su nuostabiaisiais vandens gyventojais ir augalais, tačiau ir milžiniškus laivus. Muziejus yra įsikūręs laivuose, tad tai jam suteikia papildomo žavesio bei išskirtinumo. Muziejuje taip pat laikomas povandeninis laivas B-413. 1968 metais statytas povandeninis laivas plaukiojo Šiaurės ir Baltijos jūrose. Jo įgulą sudarė 80 žmonių. Muziejaus vertybe jis tapo 2000 metais. Tai yra tipinis sovietinis povandeninis laivas, kokiais buvo plaukiojama iki vadinamojo atominių povandeninių laivų periodo. Šiuo metu Rusija naudojasi apie 40 atominių povandeninių laivų, tačiau nė vienas iš jų taip ir netapo muziejumi. Vakare laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kaliningrade.

2 DIENA. Pusryčiai. Ryte vyksime į Jantarnyj (Palmininkai). Jantarnyj – tai viena iš įdomiausių keliones objektų – gintaro kasyklos*. Turėsime puikią progą pabūti gintaro kasėju, o už atliktą darbą gausite tikrą sertifikatą! Lankydami gintaro muziejų, žinoma, galėsime įsigyti suvenyrų gamintojų kainomis. Toliau vyksime į Baltijos pajūrį ir aplankysime ramų ir jaukų kurortą – Svetlagorską, kurį sovietmečiu ypatingai buvo pamėgę aukštas pareigas užimantys pareigūnai. Pasivaikščiojimas ir poilsis prie jūros. Vakare, pasigrožėję nuostabiais pajūrio vaizdais, keliausime namo.

Janikės kelionės į Karaliaučiaus kraštą 3
Janikės kelionės į Karaliaučiaus kraštą

 

Kelionė patogiu autobusu;
Grupės vadovo-gido paslaugos;
1 Nakvynė viešbutyje;
Ekskursinė programa.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.
* pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
* vaikui taikoma suaugusiojo kaina

Kelionės maršrutą parengė: UAB Janikės kelionės
Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8 671 99855
Facebook – Janikės kelionės
El.paštas – info@janikeskeliones.lt

Parašykite komentarą

Pastaba: Komentarai svetainėje atspindi jų autorių nuomones, o ne interneto portalo nuomonę. Jūsų prašoma susilaikyti nuo įžeidimų, keiksmažodžių ir vulgarios išraiškos. Mes pasiliekame teisę ištrinti bet kokį įžeidžianti komentarą be įspėjimo ar paaiškinimų.

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažimėti *